Išmėginkite Sadolin Professional LT !

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant paviršių
Atsisiųsti
Naujoji Sadolin Professional LT programėlė!

Naujoji Sadolin Professional LT programėlė!

Pristatome naująją Sadolin Professional LT programėlę skirtą Sikkens Color Sensor spalvų jutiklio naudojimui, taip pat joje galėsite pasirinkti spalvą ir pamatyti ją ant sienos, programėlėje rasite produktus bei spalvų kolekcijas.

 

Pamatykite spalvą ant sienų, suteikite savo projektams daugiau įvairovės naudodami Visualizer įrankį

Įspūdžiai suteikia daugiau džiaugsmo, kai jais gali su kuo nors pasidalinti, o „Sadolin Professional“ siūlo dalintis ir spalvomis. Su mūsų naująja programėle galite išbandyti tūkstančius spalvų. Ieškant savo idealių atspalvių, išbandykite įvairius spalvų derinius, naudokite programėlėje esančią virtualią dažymo juostą, norėdami sieną padalinti keliomis spalvomis. Su „Sadolin Professional LT“ galite greitai ir lengvai dalintis savo spalvų idėjomis su klientais, arba patys rinkdami spalvas projektui eksperimentuoti. Paprasčiausiai paleiskite visualizavimo aplinką patalpoje, kurią norėtumėte nudažyti, ir bakstelėję ekrane ant pasirinktos sienos išrinkite norimą spalvą. Išsaugoję nuotraukas ar vaizdo įrašus projekte, išsiųskite savo naują kambario vaizdą el. paštu arba pasidalinkite juo su visais „Facebooke“ ar „Instagram“!

Nesvarbu, ar  patinka tamsūs, dramatiški, ar švelnūs pasteliniai atspalviai, „Sadolin Professional LT“ programėlė yra patogus būdas išsirinkti tinkamiausią spalvą. Kuo daugiau kūrybiškumo, tuo geriau.

Sadolin Professional LT Visualizer

Suraskite artimiausias spalvas naudodami Sikkens Color Sensor spalvų jutiklį

Kai reikia surasti artimiausią atspalvį, siekiant suderinti interjero spalvas – galite pasikliauti mažu, bet išmaniu spalvų jutikliu iš Sikkens.

Padėję spalvų jutiklį ant reikiamo objekto atraskite artimiausią spalvos kodą per kelias sekundes.

Kaip naudoti jau turimą įrenginį?

  1. Spalvų jutiklis jį išpakavus būna miego režime. Norėdami jį „pažadinti“ prijunkite įkroviklį.
  2. Programėlėje iš meniu pasirinkite „Spalvų parinkimo įrankis“ arba spauskite violetinės spalvos ženklą kairiąjame viršutiniame kampe ir paspauskite „Paleisti spalvų jutiklį“. Jutiklis būtinai turi būti „pažadintas“ prijungus įkroviklį.  
  3. Programėlėje matysite jutiklio baterijos likutį – būtinai pakraukite prietaisą. 
  4. Viskas - padėkite prietaisą ant norimo objekto plokštumos ir ieškokite artimiausių spalvų!


Kaip gauti spalvų jutiklį?

Kreipkitės į mūsų atsotvybę, puslapyje arba programėlėje paspaudę „Susisiekite su mumis“.

SVARBU! Galimi atspalvio neatitikimai dėl paviršiaus nelygumų, apšvietimo ir kt. Atlikus spalvos parinkimą, rekomenduojame pasitikrinti atspalvį etaloninėse spalvų paletėse arba tonuoti mažiausią įmanomą dažų kiekį išbandymui.

Sensor Client

Naudokite kitus patogius programėlės įrankius

Programėlėje galite peržiūrėti visas mūsų spalvas, pamatyti spalvų kolekcijas. Taip pat programėlėje rasite mūsų produktų aprašymus, galėsite peržiūrėti patarimus ir informaciją bei išsaugoti savo projektus. Taip pat programėlėje galėsite pamatyti prekybos vietų sąrašą, remdamiesi savo buvimo vieta, kurią galėsite nustatyti automatiškai, arba pasirinkdami pageidaujamą miestą.

Sikkens Color Sensor spalvų jutiklio pritaikymas

Parsisiųskite programėlę jau šiandien!

Tai patogus ir modernus būdas išsirinkti spalvą. Ieškokite App Store ir Google Play programėlėse.

Gaunami duomenys, palaukite...