star social-channel-googleplus surface account images colour extern-link map location store-on star brush paint-rol paint tester conditions delivery payment minus_16px plus_16px close_16px arrow-down_16px arrow-up_16px arrow-right_16px selected_16px email external-link social-facebook social-googleplus social-twitter list work business clients painters-icons-v2-source_pdf social-channel-facebook social-channel-instagram social-channel-instagram2 social-channel-twitter social-channel-youtube carrousel_prev carrousel_next download save-colour-off shopping-cart shopping-list store-finder search share save-colour-off2 save-colour-on info-off info-on workspace loader close

Kaip su klientais sudaryti sutartis

Klientas Darbas

Aiški sutartis gali apsaugoti jus nuo neapmokamo darbo valandų ir ginčų

Aiški sutartis su klientais

Sutartyje su klientu nurodoma, kokius darbus atliksite, kada juos atliksite ir už kokią kainą. Be to, joje turi būti mandagiai nurodoma, kas nėra įskaičiuota. Kuo daugiau informacijos pateiksite raštu, tuo labiau apsidrausite, jei vėliau įvyktų ginčų. Tai svarbiausi dalykai, kurie turi būti įtraukti į jūsų darbo sutartį.

Laikas

Nurodykite, kiek dienų darbas užtruks ir su klientu sutartas pradžios ir pabaigos datas, jei tokios yra. Be to, paminėkite, kokios prieigos prie patalpų jums reikės ir kada: jei ta prieiga bus apribota, svarbu paminėti, kad darbas užtruks ilgiau.

Užmokestis

Įtraukite bendrą kainą ir išsamų paskirstymą, kad klientai tiksliai žinotų, už ką moka: kiek kainuoja medžiagos, darbas, įrangos nuoma ir t. t. Be to, nepamirškite įtraukti sutarčių dėl apmokėjimų padalijimo – verta paprašyti už darbą apmokėti dalimis arba prašyti sumokėti tam tikrą sumą dar prieš pradedant darbus. Įrašykite informaciją apie bet kokius papildomus mokesčius, jei apmokėjimas vėluos, taip pat mokestį, kurį klientui teks sumokėti, jei šis nutrauktų dažymo sutartį prieš jai pasibaigiant.

Darbo apimtis

Darbo apimtis yra laipsniškas visų projekto užduočių vadovas: paruošimo darbai, dažysiamos vietos, sluoksnių skaičius, naudosiamos medžiagos ir valymo darbai. Be to, nepamirškite paminėti bet kokių darbų, kurių neplanuojate atlikti, pvz., baldų išnešimo ar kt.

Spalvos ir apdaila

Sutartyje turi būti pateikti tikslūs spalvų kodai arba jų pavadinimai ir bendras dažysiamos srities bei paviršių plotas, kaip sutarta su klientu, įskaitant bet kokią specialią apdailą. Be to, aiškiai paminėkite, ar į užmokestį įeina dažų kaina.

Jūsų nuostatos ir sąlygos

Ar yra kokios nors nuostatos ir sąlygos, kurias visuomet įtraukiate? Ar naudinga prašyti automobilio stovėjimo vietos, tekančio vandens, elektros lizdų ir tualeto? Nebijokite įtraukti išsamesnės informacijos, tačiau atminkite, kad tai visuomet yra dviejų šalių susitarimas. Be to, pateikę savo draudimo poliso garantijas ir išsamią informaciją, padėsite klientams patogiau jaustis.

 

Sutartyje turi būti pateikti tikslūs spalvų kodai arba pavadinimai ir bendra dažomoji sritis bei paviršiai
p1_b1_04_-_how_to_create_client_agreements1b_0.jpg

Nauja

Kaip gauti nuoširdžių klientų atsiliepimų

Kaip gauti nuoširdžių klientų atsiliepimų

Skaityti daugiau
Kaip tvarkytis su klientų lūkesčiais ir darbo apimtimi

Kaip tvarkytis su klientų lūkesčiais

Skaityti daugiau
Švari darbo vieta yra raktas į klientų pasitenkinimą ir gerus santykius su klientais

Kad klientai būtų patenkinti visais darbais

Skaityti daugiau