Sudarykite tobulą darbo apimtį

Tiksli darbo apimtis arba projekto planas – išsamus būsimų darbų sąrašas – padės planuoti iš anksto, klientai bus patenkinti, o jūsų verslas bus apsaugotas nuo neapmokėtų papildomų darbų

_______________

Atlikite matavimus

Pirmiausia reikia išmatuoti paviršiaus, kuriame bus atliekami darbai, plotą: sienas ir apdailos elementus (kvadratiniais centimetrais, atsižvelgiant į vietą langams, durims ir instaliacijos elementams). Tik turėdami šiuos skaičius galėsite susitarti su klientu dėl reikiamo dažų kiekio ir dažysiamo ploto.

Paruoškite erdvę

Tai sritis, kurią klientai dažnai pamiršta, tad įtraukus ją į kainą projektas eisis sklandžiau. Kambariuose gali būti baldų, kuriuos reikės išnešti ir padėti saugoti arba apdengti. Į kainą  įtraukite visas išlaidas.

Įvertinkite paviršius

Patikrinkite visų dažysiamų paviršių – sienų, medžio ir metalo elementų – būklę ir įvertinkite jų paruošimui reikalingą laiką ir medžiagas. Gali prireikti atlikti ilgai truksiančių darbų, pvz., pašalinti tapetus, šlifuoti medieną ir ant plonų paviršių dėti gipso plokštę.

Susitarkite dėl apdailos

Susitarus dėl dažysiamų paviršių, reikės susitarti dėl apdailos lygio . Pasidalinkite su klientu savo patirtimi rekomenduodami dažų tipą, sluoksnių skaičių ir gruntą, kurio gali prireikti.

Parinkite dažus

Galiausiai sudarykite visų naudosiamų dažų sąrašą, įskaitant jų spalvų kodus ir tai, ant kokių paviršių bus tepamas kiekvienas dažų tipas. Turėdami visa tai, galėsite pateikti tikslią kainą.

Turėdami tikslią darbo apimtį, galėsite viską planuoti iš anksto, o klientai liks patenkinti