star social-channel-googleplus surface account images colour extern-link map location store-on star brush paint-rol paint tester conditions delivery payment minus_16px plus_16px close_16px arrow-down_16px arrow-up_16px arrow-right_16px selected_16px email external-link social-facebook social-googleplus social-twitter list work business clients painters-icons-v2-source_pdf social-channel-facebook social-channel-instagram social-channel-instagram2 social-channel-twitter social-channel-youtube carrousel_prev carrousel_next download save-colour-off shopping-cart shopping-list store-finder search share save-colour-off2 save-colour-on info-off info-on workspace loader close

Kaip nesunkiai sudaryti kainų pasiūlymus

Verslas Darbas

Naudokitės šiuo kontroliniu sąrašu, kad kiekvieną kartą sudarytumėte tikslius kainų pasiūlymus.

p1_b1_12_-_top_tips_for_accurate_quotes1b_0.jpg

Tikslus kainų pasiūlymas reiškia, kad jūsų darbas bus pelningas, ir kartu suteikia klientui pasitikėjimo. Be to, kitaip nei numatoma suma, kainų pasiūlymas paprastai yra įpareigojantis.

Tiksliai atlikite matavimus

Kad ir kaip kai kurie klientai norėtų padėti, geriausia nepasikliauti jų atliktais matavimais. Pervertinus plotą galima sudaryti per didelį kainų pasiūlymą, o jį nuvertinus – pakenkti sau finansiškai. Skirkite laiko ir naudokitės matavimo juosta arba skaitmeniniu matavimo įrankiu, o matuodami sienas nepamirškite atimti langų ir durų ploto. Tokiu būdu turėsite visą reikiamą informaciją projekto kaštams apskaičiuoti.

Įtraukite papildomus kaštus

Be pagrindinių projekto kaštų, pvz., dažų ir laiko kaštų, nepamirškite papildomų išlaidų. Ar užteks turimų įrankių, o gal reikės įsigyti naujos įrangos? Be to, apsvarstykite, ar reikės kokio nors ypatingo pasiruošimo, ar papildomai apsaugoti marmurinius arba iš minkšto medžio pagamintus paviršius, ar kokios nors užduotys pareikalaus papildomo darbo.

Patikrinkite kainas

Dar kartą patikrinkite kaštus – kainos kinta, o jūs galite patirti nuostolių, jei pasiūlymą sudarysite remdamiesi sena kaina. Be to, patikrinkite prieinamumą: ar dažai bus pristatyti reikiamu laiku? Ar jūsų pagalbiniai darbininkai turės laiko, o gal reikės prašyti didesnius įkainius turinčių kolegų pagalbos?

Pateikite išsamią informaciją

Pateikite išsamią informaciją apie darbo apimtį , įskaitant visas medžiagas, paruošimo darbus, sluoksnių kiekį ir visų dažų tūrį, numatomą laikotarpį ir bet kokius specialisto rankos reikalausiančius darbus. Tai padės užtikrinti tikslumą ir nuramins klientą, kad kainų pasiūlymas yra patikimas. Jei šiame etape pateiksite nuodugnią informaciją, užtikrinsite klientą, kad jūsų suteikiamos paslaugos taip pat bus profesionalios.

Jei kaštus pervertinsite, kainų pasiūlymas gali būti per didelis, tačiau jei kaštus nuvertinsite, gali sumažėti jūsų pelnas
p1_b1_12_-_top_tips_for_accurate_quotes1b_0.jpg

Nauja

Kaip gauti nuoširdžių klientų atsiliepimų

Kaip gauti nuoširdžių klientų atsiliepimų

Skaityti daugiau
Kaip tvarkytis su klientų lūkesčiais ir darbo apimtimi

Kaip tvarkytis su klientų lūkesčiais

Skaityti daugiau
Švari darbo vieta yra raktas į klientų pasitenkinimą ir gerus santykius su klientais

Kad klientai būtų patenkinti visais darbais

Skaityti daugiau