Kaip nesunkiai sudaryti kainų pasiūlymus

Naudokitės šiuo kontroliniu sąrašu, kad kiekvieną kartą sudarytumėte tikslius kainų pasiūlymus.

_______________

Tikslus kainų pasiūlymas reiškia, kad jūsų darbas bus pelningas, ir kartu suteikia klientui pasitikėjimo. Be to, kitaip nei numatoma suma, kainų pasiūlymas paprastai yra įpareigojantis.

Tiksliai atlikite matavimus

Kad ir kaip kai kurie klientai norėtų padėti, geriausia nepasikliauti jų atliktais matavimais. Pervertinus plotą galima sudaryti per didelį kainų pasiūlymą, o jį nuvertinus – pakenkti sau finansiškai. Skirkite laiko ir naudokitės matavimo juosta arba skaitmeniniu matavimo įrankiu, o matuodami sienas nepamirškite atimti langų ir durų ploto. Tokiu būdu turėsite visą reikiamą informaciją projekto kaštams apskaičiuoti.

Įtraukite papildomus kaštus

Be pagrindinių projekto kaštų, pvz., dažų ir laiko kaštų, nepamirškite papildomų išlaidų. Ar užteks turimų įrankių, o gal reikės įsigyti naujos įrangos? Be to, apsvarstykite, ar reikės kokio nors ypatingo pasiruošimo, ar papildomai apsaugoti marmurinius arba iš minkšto medžio pagamintus paviršius, ar kokios nors užduotys pareikalaus papildomo darbo.

Patikrinkite kainas

Dar kartą patikrinkite kaštus – kainos kinta, o jūs galite patirti nuostolių, jei pasiūlymą sudarysite remdamiesi sena kaina. Be to, patikrinkite prieinamumą: ar dažai bus pristatyti reikiamu laiku? Ar jūsų pagalbiniai darbininkai turės laiko, o gal reikės prašyti didesnius įkainius turinčių kolegų pagalbos?

Pateikite išsamią informaciją

Pateikite išsamią informaciją apie darbo apimtį , įskaitant visas medžiagas, paruošimo darbus, sluoksnių kiekį ir visų dažų tūrį, numatomą laikotarpį ir bet kokius specialisto rankos reikalausiančius darbus. Tai padės užtikrinti tikslumą ir nuramins klientą, kad kainų pasiūlymas yra patikimas. Jei šiame etape pateiksite nuodugnią informaciją, užtikrinsite klientą, kad jūsų suteikiamos paslaugos taip pat bus profesionalios.

Jei kaštus pervertinsite, kainų pasiūlymas gali būti per didelis, tačiau jei kaštus nuvertinsite, gali sumažėti jūsų pelnas

___________________________