Projekto užbaigimas ir ką daryti dažams išdžiūvus

Sunkus darbas jau baigtas. Kitas veiksmas yra įsitikinti, kad jūsų projektas suteiks norimą rezultatąProjektas nesibaigia dažams išdžiūvus. Tai yra akimirka, kurią galite geriausiai išnaudoti savo verslui – geras galutinis įspūdis gali nulemti teigiamų kliento atsiliepimų, tolesnį bendradarbiavimą ir puikias rekomendacijas būsimiems klientams.

Didysis pristatymas

Gerai išvalę darbo vietą, leisite savo meistriškumui sužibėti: tai akimirka, kai klientui atgal perduodate jo namus ir, norint sudaryti geriausią įspūdį, turėtų nelikti jokių čia atlikto sunkaus darbo ženklų. Į vietą sudėkite perstatytus baldus, išneškite visus įrankius ir apsvarstykite apšvietimą: geriausiai tinka natūrali šviesa, tad atidarykite visas užuolaidas arba žaliuzes, tačiau jei kambarys yra tamsus, galite uždegti lempų.

Atsitraukite

Namų dekoravimo projektai yra labai asmeniški. Suteikite klientui laiko ir erdvės užbaigtam darbui apžiūrėti. Neskubėkite klausti jų nuomonės , tačiau būkite pasirengę klausytis, kai jie norės atsakyti.

Pasiūlykite įžvalgų

Klientai gali jaudintis pirmą kartą pamatę užbaigtą projektą. Davę laiko viską apžiūrėti, pateikite savo kaip profesionalo nuomonę dėl apdailos ir kodėl jūsų manymu viskas puikiai pavyko.

Paskatinkite pateikti atsiliepimą

Užtikrintai paprašykite kliento atsiliepimo. Pasakykite, kad jo nuomonė jums itin svarbi ir būkite pasirengę išklausyti. Jei kliento atsiliepimai yra teigiami, paklauskite, ar jie nenorėtų parašyto rekomendacijos

Geras galutinis įspūdis gali suteikti puikių rekomendacijųGaunami duomenys, palaukite...