star social-channel-googleplus surface account images colour extern-link map location store-on star brush paint-rol paint tester conditions delivery payment minus_16px plus_16px close_16px arrow-down_16px arrow-up_16px arrow-right_16px selected_16px email external-link social-facebook social-googleplus social-twitter list work business clients painters-icons-v2-source_pdf social-channel-facebook social-channel-instagram social-channel-instagram2 social-channel-twitter social-channel-youtube carrousel_prev carrousel_next download save-colour-off shopping-cart shopping-list store-finder search share save-colour-off2 save-colour-on info-off info-on workspace loader close

Projekto užbaigimas ir ką daryti dažams išdžiūvus

Verslas Klientas

Sunkus darbas jau baigtas. Kitas veiksmas yra įsitikinti, kad jūsų projektas suteiks norimą rezultatą

Projekto užbaigimas profesionaliems dažytojams

Projektas nesibaigia dažams išdžiūvus. Tai yra akimirka, kurią galite geriausiai išnaudoti savo verslui – geras galutinis įspūdis gali nulemti teigiamų kliento atsiliepimų, tolesnį bendradarbiavimą ir puikias rekomendacijas būsimiems klientams.

Didysis pristatymas

Gerai išvalę darbo vietą, leisite savo meistriškumui sužibėti: tai akimirka, kai klientui atgal perduodate jo namus ir, norint sudaryti geriausią įspūdį, turėtų nelikti jokių čia atlikto sunkaus darbo ženklų. Į vietą sudėkite perstatytus baldus, išneškite visus įrankius ir apsvarstykite apšvietimą: geriausiai tinka natūrali šviesa, tad atidarykite visas užuolaidas arba žaliuzes, tačiau jei kambarys yra tamsus, galite uždegti lempų.

Atsitraukite

Namų dekoravimo projektai yra labai asmeniški. Suteikite klientui laiko ir erdvės užbaigtam darbui apžiūrėti. Neskubėkite klausti jų nuomonės , tačiau būkite pasirengę klausytis, kai jie norės atsakyti.

Pasiūlykite įžvalgų

Klientai gali jaudintis pirmą kartą pamatę užbaigtą projektą. Davę laiko viską apžiūrėti, pateikite savo kaip profesionalo nuomonę dėl apdailos  ir kodėl jūsų manymu viskas puikiai pavyko.

Paskatinkite pateikti atsiliepimą

Užtikrintai paprašykite kliento atsiliepimo. Pasakykite, kad jo nuomonė jums itin svarbi ir būkite pasirengę išklausyti. Jei kliento atsiliepimai yra teigiami, paklauskite, ar jie nenorėtų parašyto rekomendacijos

 

Geras galutinis įspūdis gali suteikti puikių rekomendacijų
Projekto užbaigimas profesionaliems dažytojams

Nauja

Kaip gauti nuoširdžių klientų atsiliepimų

Kaip gauti nuoširdžių klientų atsiliepimų

Skaityti daugiau
Kaip tvarkytis su klientų lūkesčiais ir darbo apimtimi

Kaip tvarkytis su klientų lūkesčiais

Skaityti daugiau
Švari darbo vieta yra raktas į klientų pasitenkinimą ir gerus santykius su klientais

Kad klientai būtų patenkinti visais darbais

Skaityti daugiau